Bjorn AGM 12V 80Ah 800A BAGM0800
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
4 305 - 4 818 Sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Napätie (V) 12 V Kapacita (Ah) 80 Ah Testovací prúd za studena EN (A) 800 A Dĺžka (mm) 315 mm Šírka 175 mm Výška 190 mm Prevedenie lišty podvozku B13
Obchod overený zákazníkmi
23915 recenzií
4 818 Sk
Filtreaoleje.sk
Autobatéria pre osobné automobily Napätie: (V) 12 V, Kapacita: (Ah) 80 Ah, Testovací prúd za studena: EN (A) 800 A, Dĺžka: (mm) 315 mm, Šírka: 175 mm, Výška: 190 mm, Prevedenie lišty podvozku: B13
Obchod overený zákazníkmi
7537 recenzií
Olejcentrum
Napätie (V) | 12 V | Kapacita (Ah) | 80 Ah | Štartovací prúd EN (A) | 800 A | Dĺžka | 315 mm | Šírka | 175 mm | Výška | 190 mm
MAJO AUTO autodiely
BJORN Bjorn AGM 12V 80Ah 800A BAGM0800
12V 80Ah 800A 315/175/190mm P+ Bezúdržbová AGM batéria určená pre vozidlá vybavené START-STOP systémom. Je taktiež určená pre vozidlá, ktoré vyžadujú zvýšený nárok na odber elektrickej energie. Ideálna pre mestskú prevádzku a prevádzku automobilov s vysokým počtom štartov. Švédsky výrobca autobaté...
754 recenzií
Akumania
12V 80Ah 800A315/175/190mm P+Bezúdržbová AGM batéria určená pre vozidlá vybavené START-STOP systémom. Je taktiež určená pre vozidlá, ktoré vyžadujú zvýšený nárok na odber elektrickej energie. Ideálna pre mestskú prevádzku a prevádzku automobilov s vysokým počtom štartov.Švédsky výrobca autobatérii B...
333 recenzií
Najlacnejsieautobaterie.eu
Prevedenie lišty: B13 Napätie: 12V 80Ah 800A Bezúdržbová AGM batéria